قطعات هایپرترم

قطعات هایپرترم

شرکت سینتکس در راستای فروش قطعات توانسته است برندهای مختلف و البته معتبر را فعالیت نماید. قطعات هایپرترم یکی از این برندهای معروف و با کیفیت آمریکایی می باشد که مشتریانی که به دنبال محصول با کیفیت هستند ، از این برند استقبال می نمایند.

قطعات هایپرترم

هایپرترم توانسته است در زمینه ارائه قطعات توانسته است به صورت مدل فعالیت نماید. در هر کدام از قطعات تولید شده توسط این مجموعه مدلهای متفاوتی است که دارای ظاهر ، سایز و نوع متفاوت می باشد.

ما توانسته ایم با فروش بی واسطه از قیمت مناسب در قطعات hypertherm فعالیت نماییم . استفاده از این محصولات در زمینه برشکاری به شما کمک خواهد کرد که طول عمر مصرف را افزایش دهد و در زمان جهت تعویض صرفه جویی نمایید. از سوی دیگر کیفیت برش بیشتری خواهید داشت.

قطعات هایپرترم قطعات هایپرترم قطعات هایپرترم قطعات هایپرترم

مشعل ها ( torch ) و مواد مصرفی بخش مهمی در هر سیستم برش هستند. تورچ ها و مواد مصرفی مهندسی شده Hypertherm از عملکرد بهینه سیستم پلاسما با کمترین هزینه عملیاتی اطمینان می کنند. ساخته شده با استانداردهای دقیق و با استفاده از فن آوری های جدید ثبت اختراع ، مزایای تولید Hypertherm به تورچ و مواد مصرفی Centricut خود را برای سیستم های پلاسما و لیزر غیر هایپرترم ، گسترش داده است.

برای دیدن محصولات قطعات واترجت کلیک کنید


الکترودها ، نازلها و سپرها به صورت فله ای موجود هستند.
کیت های مصرفی مناسب همه در یک موجود است.

در سال 1968، بنیانگذار Hypertherm Dick Couch و همکارش باب دین راهی را برای ایجاد یک پلاسمای قیمتی باریک کشف کردند که قادر به برش فلز سریع تر و دقیق تر از همیشه است. تقریبا 50 سال بعد، اصل بنیانگذاری نوآوری متمرکز بر مشتری همچنان به توسعه محصول در Hypertherm ادامه می دهد. و این روح نوآوری یکی از دلایلی است که سیستم های پلاسما، لیزر و آب جت های Hypertherm، نرم افزار، کنترل های حرکتی و مواد مصرفی به طور مداوم از رقابت در کیفیت برش، بهره وری و هزینه بهره وری بالاتر است.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

Call Now Buttonتماس با کارشناسان